Sepet

Sepetinizde ürün Yok
Sepete Git
Whatsapp

Camadan'a

Hoşgeldiniz!


Camadan A.Ş. 2015 yılının temmuz ayında kurulmuş bir aile şirketidir. Kuruculardan Arif Cüneyt KAYA eczacıdır. Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 2000 yılının Ocak ayında mezun olmuştur. O tarihten bu yana serbest eczacılık yapmaktadır. Halen Ankara ili Mamak ilçesindeki KAYALAR Eczanesi’nin sahibi ve mesul müdürüdür. Diğer kurucu Şebnem KAYA ise küçük yaşlarda optimist sınıfı ile yelken sporuna başlamıştır. 2012 yılına kadar sırasıyla optimist Laser 4.7 ve Laser Radial sınıflarında yarışmalara katılmış ve bir çok ödül almıştır. 2012 yılından itibaren yaklaşık 3 yıl yelken antrenörü olarak çalışmıştır. Bu süreçte eğitimine de devam etmiş ve 2015 yılında Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olmuştur.

Kalite Politikamız


Kalite politikamızın temelini nihai kullanıcıların memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu memnuniyeti sağlamak için hizmetlerimizin ve ürünlerimizin üretimi, satış öncesi, satışı ve satış sonrasındaki süreçleri titizlikle değerlendirilmektedir.

Üretimde kullanılan malzemeler, üretim tekniği ve sonuçta üretilen ürünün kalitesi ve dayanıklılığı bizim için en önemli önceliktir. Üretilen ürünlerimiz örnekleme yöntemiyle Avrupa standartlarında kontrol testlerine tabi tutulur.

Sunulan satış öncesi hizmetler ile kullanıcıların doğru ürün ile buluşturulması sağlanır. Satış için seçilen noktalar ürünün hijyenik koşullarda saklanmasına uygundur. Satış sırasında son kullanıcıya sunulması gereken bilgilerle ilgili bu noktadaki çalışanlara düzenli eğitimler verilir. Satış sonrasında geri dönüşlerin takibi için hem satış noktalarımız düzenli olarak ziyaret edilir, hem de doğrudan bize ulaştırılan şikayetler titizlikle incelenir ve sonuçlandırılır.

Hizmet sunumunda sonuç odaklılık en temel yaklaşımımızdır. Hazırlanan proje ve önerilen yöntemlerin isteğe yönelik parametreler içermesi, sonuç analizlerinin objektif olarak olumlu değerlendirilmeleri, arzulanan memnuniyete ulaşmaktaki en önemli araçlarımızdır.

Misyonumuz


Faaliyet alanlarımız ile ilgili olarak kaliteli hizmet ve ürünler üretmek ve son

kullanıcıların medikal, fiziksel, psikolojik ve sosyal standartlarına yüksek katkı sağlamak.

 

Vizyonumuz


Paylaşımcı, açıklıkla ve doğrularıyla büyüyen, güvenilir bir şirket olmak.