Sepet

Sepetinizde ürün Yok
Sepete Git
Whatsapp

ŞİFA KAYNAĞI PHARMADROG AA LOSYON

İçerisindeki at kestanesi ekstresi, kırmızı üzüm çekirdeği ekstresi ve limon yağı sayesinde ciltteki gerginlik hissinin rahatlamasını, cilt yumuşaklığını ve esnekliğini desteklemesinden dolayı rahatlamaya ihtiyacı olan herkesin kullanabileceği bir losyondur PHARMADROG AA LOSYON

İNCELE

EFSANEVİ BERGAMOT UÇUCU YAĞI

Bergamot, turunçgillerden bir bitkidir ve bilimsel adı Citrus Bergamia’dır. Ekşi portakal ile limon veya limon mutasyonu arasında bir melez olarak tanımlanır. Bergamot, kışın çiçek açan kokulu ve ekşi-acı bir meyvedir.

İNCELE

AKGÜNLÜK (SIĞLA) AĞACI UÇUCU YAĞ MUCİZESİ

Akgünlük, Boswellia ve Burseraceae, Tutankhamun (MÖ 1323)’un mezarında bulunan ve tarih boyunca kullanılagelmiş vazgeçilmez bir öğe olmuştur. Mısır Uygarlığında mumyalamada kullanılmış ve firavunlar bu yağ ile mumyalanmıştır. Eski Romalılar da aynı şekilde akgünlük yağından kremler yaparak yaralar ve cilt hastalıklarına karşı kullanmışlardır. Akgünlük yağı, Kraliçe Kleopatra ve Roma kadınları için hamamdan sonra vücutlarına sürmek suretiyle bir aşk iksiri ve güzellik aracı olarak kullanılmıştır.

İNCELE

SAÇLARIN HER HALİ

Saçlarımız başımızın tacı, güzelliğin simgesi, psikolojinin dile gelmiş bir yansımasıdır. Bakımlı ve sağlıklı saçlar da kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan en önemli etkenlerden biridir. Tarih boyu ve tüm kültürlerde saç, hem kim olduğumuzla ilgili bir vitrin olmuş hem de ötekiyle etkileşimimize aracılık etmiştir.

İNCELE

SAĞLIĞIN KOKUSU-AROMATERAPİ

Ortama yayılan güzel kokuların huzur verdiğini ve insan ruhunu ele geçirdiğini bilmek için alim olmak gerekmiyor. Güzel kokulu ortamlarda bulunmak ya da güzel kokuların peşinden gitmek hayatın içinde insanı mutlu eden anlardır.

İNCELE