Sepet

Sepetinizde ürün Yok
Sepete Git
Whatsapp

Sıkça Sorulan Sorular


Doğal Saç Boyası Düşük Ph Değeri Ile Saçları Yıpratmayan Ve Tahriş Etmeyen Bir Yapıya Sahiptir. Kimyasal içermeyen saç boyasıdır. Organik Yapısı Sayesinde Renklerin Daha Uzun Süre Saçınızda Kalmasını Sağlar Ve Hassas Ciltler İçin Daha Güvenilir Bir Tercihtir. Doğal saç boyası Bitkilerin Kullanılması Sayesinde Saçları Ferahlatır Ve Doğal Bitkisel Saç Boyası Uygulandıktan Sonra Rahatlık Hissi Yaşamanızı Sağlar. Doğal Saç Boyası Bitkilerin Özleri ile Üretilmektedir. Doğal Saç Boyasını Uygulamak Oldukça Basittir. Isı uygulaması çok önemlidir. Saça zarar vermemesi için pH seviyesi düşüktür, Bu yüzden saça daha iyi tutunabilmesi için ısı uygulanması gerekir. Isı, renk pigmentlerinin saça nüfuz etmesine yardımcı olur. Isı uygulanması saç tipine göre (ince veya kalın telli) 10-15 dakika sürmelidir. Isı, 40-50 derece arası olmalıdır. Isı gözenekli saç uçlarına kesinlikle uygulanmamalıdır. Toplam işlem süresi 35-45 dakika arasında olmalıdır. Kişisel kullanım içindir.
Onc Natural Colors Bilinen Saç Boyalarına Göre Daha Uzun Süreli Renk Kalıcılığı Sağlar. Doğal Saç Boyası Onc Natural Colors Hassas Ve Alerjik Ciltler İçin Daha Uygun Olduğu Kanıtlanmış, %100 Organik Bir Saç Boyasıdır. İçerdiği Aloe Vera, Muz, Hindistan Cevizi, Palmiye Fıstığı, Portakal, Greyfurt, Mısır, Badem Yağı, Buğday Ve Soya Fasulyesi Özlerinden oluşan Doğal Saç Boyamız Saçlarda Işıltı, Sağlık Ve Kalıcılık Sağlar.
Uçucu Yağ, Uzun Yıllardan Beri İnsanların, Bitkilerden Elde Ettiği Doğal Aromatik Kök Bir Sıvıdan Gelen Kuvvetli Etkilere Sahip Bir Maddedir. Doğal Uçucu Yağlar Genellikle Sıvı Halde Kullanılırlar. İnsan Bünyesinde Fiziksel, Duygusal, Ruhsal Dengeyi Sağlamaya Yardımcı Olarak Günlük Kullanımları Vardır. Ayrıca Tamamlayıcı Bir Tedavi Yöntemi Olan Aromaterapide Kullanılırlar. Aromatik Masaj Yağlarının Aksine Vücuda Sürülmesi Gerekmez Ortamdaki Havaya Nüfuz Ederek Doğal Bir Rahatlama Sağlamaktadırlar. Uçucu Yağlar Masaj Terapilerinde de Özellikle Kullanılmaktadır. Spa Yağlarının Aksine Direk Temas Etmenize Gerek Yoktur.
Doğal Aromatik Yağlar Ve Özellikleri Elde Edildikleri Özlere Göre Değişiklik Göstermektedir. Ruhsal Ve Bedensel Tedavilerde Aromatik Yağlar Bitkisel Bir Yönteme Başvurulacağı Zaman Uçucu Yağların Tarihi İnsanlık Kadar Eskidir. Başlıca Uçucu Yağlar; Bergamot, Biberiye, Çay Ağacı, Defne, Karanfil, Kekik, Lavanta, Limonotu, Nane, Okaliptus, Sedir, Akgünlük Özlerinden Elde Edilir. Doğal Uçucu Yağ Masaj Terapilerinde Spa Masaj Yağları Olarakta Tercih Edilmektedir.
Pharmadrog İçeriğinde Doğal Bitki Özlerinden Elde Edilmiş Bir Vücut Losyonudur. İçeriğindeki At Kestanesi Ve Üzüm Çekirdeği Eksterisi Ile Ciltteki Gerginliği Alır Doğal Kas Gevşetici Olarakta Kullanılmaktadır. Özellikle Bacak Bölgesinde Kullanımı Uygun Olan Pharmadrog Tüm Vücut Bakımı İçin Günde Bir Kez Masaj Yapılarak Vücuda Uygulanır. Doğal Masaj Kremi Olarak Kullanımı da Mevcuttur. Zengin Doğal İçeriği ile Cilde Zarar Vermez Kimyasal İçermez. Masaj Kremi Olarak Kullanıldığında Rahatlamayı ve Ferahlığı Üst Seviyeye Çıkarmaktadır.
Vücut Losyonu Hassas Ciltlerde Doğal Olmadığı Takdirde Alerjik Reaksiyonlara Sebep Olabilir. Bununla Birlikte Cildin Gözenekli Yapısı Doğal Olmayan Losyonlar ile Kapanabilir Ve Cildin Hava Almasını Engelleyebilir. Doğal Vücut Losyonları İnsan Sağlığına Zarar Vermeden Görevini Yerine Getirmesi Gerekir. Pharmadrog Bu Noktada Yoğun Alerjik Risk Taşımayan Kişiler İçin Son Derece Uygun Bir Vücut Losyonudur. Kimyasal İçermeyen Vücut Losyonlarının Artı Yönde Etkilerinin Daha Fazla Olduğu Klinik Araştırmalarla Tescillenmiştir. Doğal Vücut Losyonu Pharmadrog AA Bacak Ağrılarında Rahatlama ve Kas Ağrılarını Azalttığı Testler Sonucunda Onaylanmıştır.
Varis çorabını doğru zamanda doğru şekilde temizlemek hijyen ve sağlık açısından oldukça önemlidir. Peki en doğru şekilde nasıl temizlenmeli? Her iki günde bir beyaz kalıp sabun ile köpürtülüp ılık su ile elde yıkayın ve ılık su ile durulayın. Deterjan ve yumuşatıcı gibi ürünler kullanmayın. Çorabın suyunu almak için katlamadan havlunun arasına koyun hava sirkülasyonu olan bir alanda kurutun. Çorabın nemli kalmamasına dikkat edin. Doğrudan ısıya maruz kalacak şekilde kurutmayın.
Obezite ve hareketsiz yaşam, varisi tetikleyen nedenlerdendir. Bu sebeple doğru beslenmek ve ideal kilomuzu korumak oldukça önemlidir. Doğru beslenmek için bu birkaç adıma dikkat edin: - Lif yönünden zengin beslenme yapılmalı. - Vücudumuzun çalışması, kan akışkanlığı sağlamak ve damar elastikiyeti bol su için - Bol C vitamini içeren besinler tüketin. - Kahve, çay, alkol gibi içeceklerden uzak durup antioksidan özelliği olan yeşil çay için.